Forum Anasayfası Forum Anasayfası > DERNEK ETKiNLiKLERi > BiRECiK DERNEKLERi > GAZiANTEP DERNEK
  Aktif Konular Aktif Konular RSS - 3. Hemşehri Dernekleri Festivali Yöresel Kültürler
  YARDiM YARDiM  Forumu Ara   Olaylar   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

3. Hemşehri Dernekleri Festivali Yöresel Kültürler

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Teknotar Açılır Kutu Gör
ONURSAL ÜYE
<font color=008000>ONURSAL ÜYE</FONT>

Status: Aktif Değil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Teknotar Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: 3. Hemşehri Dernekleri Festivali Yöresel Kültürler
    Gönderim Zamanı: 29-Mayıs-2012 Saat 23:09

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 3. Hemşehri Dernekleri Festivali Yöresel Kültürler Buluşmasınında, Gaziantep Birecik Kültür ve Yardımlaşma Derneği olarak katılım sağlıyoruz. Festivalde Dernek standımızda sosyal ve kültürel etkinlikler ile tanıtım faaliyetleri olacaktır. Tüm hemşehrilerimiz ve Birecik sevdalısı vatandaşlarımız davetlidir. Katılımlarınız en değerli desteğimiz olacaktır.

Festival Başlangıç Tarih ve Saati.......:31.Mayıs.2012.Perşembe 16:00
Festival Bitiş Tarih ve Saati...............:03.Haziran.2012.Pazar 24:00
Festival Alanı.....................................:Yüzüncü Yıl Atatürk Kültür Parkı Festival Alanı, Botanik Bahçesi'nin Batısı, Kavaklık Parkı'nın Kuzeyi, Milli Egemenlik Bulvarı'nın Doğusu, Zübeyde Hanım Bulvarı'nın Güneyi.

Gaziantep Birecik Kültür ve Yardımlaşma Derneği
Yönetim Kurulu Adına
Dernek Başkanı

Yukarı Don
Mehmet Özkınacı Açılır Kutu Gör
FORUM YÖNETİMİ
<font color=0003c>FORUM YÖNETİMİ</font>
Simge
Genç Moderatör

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Mehmet Özkınacı Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30-Mayıs-2012 Saat 08:47
Tüm hemşerilerimizi bekliyoruz...
YER SİYAH GÖK BEYAZ ŞAMPİYON BEŞİKTAŞ !!!

Yukarı Don
yusufsözmen Açılır Kutu Gör
VİP
<font color=800080>VİP</font>
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı yusufsözmen Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30-Mayıs-2012 Saat 10:08
İnşallah festivale iştirak edeceğim gidip standımızı göreceğim
İNSANIN KAZANDIĞI PARADAN DEĞİL PARANIN KAZANDIĞI İNSANDAN KORKULUR
Yukarı Don
SADONIZM Açılır Kutu Gör
FORUM YÖNETİMİ
<font color=0003c>FORUM YÖNETİMİ</font>
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı SADONIZM Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01-Haziran-2012 Saat 12:27
O tarihlerde "AÇIKÖĞRETİM" sınavları olacağı için gelemeyeceğim,çok yararlı geçmesini diliyorum..
Prof.Dr. Sadettin GÜRSÖZ

Harran Ün.Ziraat Fak. Öğr.Üyesi

0414 318 3702

0542 275 0181

0536 980 0206

Yukarı Don
mürşit soysal Açılır Kutu Gör
ONURSAL ÜYE
<font color=008000>ONURSAL ÜYE</FONT>
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı mürşit soysal Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01-Haziran-2012 Saat 18:24

Bu Festivalde bulunmamızı sağlayan Dernek Başkanımız HÜSEYİN AKAY ve arkadaşlarına teşekkürler.Ben de davete uyup Dernek Standını ziyaret edeceğim.

MÜRŞİT
Yukarı Don
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Paylaşım   

Forum Atla Forum izinleri Açılır Kutu Gör

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.03
Copyright ©2001-2019 Web Wiz Ltd.

Bu Sayfa 7,282 Saniyede Yüklendi.