Forum Anasayfası Forum Anasayfası > BiRECiK GENEL > BiRECiK'TEN HABERLER
  Aktif Konular Aktif Konular RSS - Mehmet Özüperk'ten tüm  Forum üyelerine selamlar.
  YARDiM YARDiM  Forumu Ara   Olaylar   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Mehmet Özüperk'ten tüm Forum üyelerine selamlar.

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
tusem Açılır Kutu Gör
AKEY
<font color=0000ff><b>AKEY</b></font>
Simge

Status: Aktif Değil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı tusem Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28-Mart-2007 Saat 11:01
ilk fırsatta ben de özüperk hocama uğrayacam selamlar bu arada leyla kısacık adlı edebiyat öğretmenimiz vardı şimdi haberi olan varmı acaba
Yukarı Don
sahide Açılır Kutu Gör
KIDEMLİ BACEY
<font color=53a9ff>KIDEMLİ BACEY</font>
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı sahide Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28-Mart-2007 Saat 15:37
Mehmet Hocamız benim dersime girmedi ama çok sempatikti. ayrıca Emel ve Nezihi Hoca'dan haberim yoktu. umarım söyledklerinizde yanılmışsınızdır.
HAYAT YAŞANMAYA DEĞER...
Yukarı Don
odtukampus Açılır Kutu Gör
VİP
<font color=800080>VİP</font>
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı odtukampus Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28-Mart-2007 Saat 17:18
hocamıza sevgiler saygılar;öğrencilerinin şimdi de onun dualarına ihtiyaçları var 
Suskunluğum asaletimdir.Bir lafa bakarım laf mı diye,bir de söyleyene bakarım adam mı diye...
Yukarı Don
sadrettin Açılır Kutu Gör
VİP
<font color=800080>VİP</font>
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı sadrettin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14-Ocak-2012 Saat 22:06
Hocami böyle üzenler zaman gelecek onlarda ayni duruma düsecek,hocam Allah saglik sihhat versin hakkinizida bize helal et.söyle bir anim var sinav olduk sinavda peygamberleri sormustu bende ezber yaptim hepsini bildim,aradan 3-4 hafta gecmisti top oynuyorduk beni cagirdi sözlüyapti birinin yerini degistirdim bagirdi cagirdi hatta bir iki tokata yedik .ama sonra dedi normal yinede iyi hocaydi selamlar
Yukarı Don
sıdıka yalçın Açılır Kutu Gör
ELİT BACEY
<font color=ff7b3c>ELİT BACEY</font>
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı sıdıka yalçın Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15-Ocak-2012 Saat 11:21
Mehmet Özüperk benim  de  lisede din dersi öğretmenimdi.  Çok renkli bir kişiliği vardı. Motosiklet kazasının da bizat tanıklarındanım. Hocama sevgi ve saygılarımı sunarak selam olsun diyorum. Sağlıklı günler temenni ediyorum... 
Gençliğe güvenip vakit çok erken derken,belki elveda bile diyemezsin giderken...
Yukarı Don
SADONIZM Açılır Kutu Gör
FORUM YÖNETİMİ
<font color=0003c>FORUM YÖNETİMİ</font>
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı SADONIZM Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23-Ocak-2012 Saat 01:27
 Mehmet ÖZÜPERK Hocamız kızkardeşlerim Kadriye,Nebahat,Feyhan,Sibel-Dilek,Serpil'in de hocalarıdır ve onlardan da duyduğum kadar çok babacan bir insandır..
Prof.Dr. Sadettin GÜRSÖZ

Harran Ün.Ziraat Fak. Öğr.Üyesi

0414 318 3702

0542 275 0181

0536 980 0206

Yukarı Don
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12
  Paylaşım   

Forum Atla Forum izinleri Açılır Kutu Gör

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.03
Copyright ©2001-2019 Web Wiz Ltd.

Bu Sayfa 8,861 Saniyede Yüklendi.